O nas

Kim jesteśmy

Z MIłości do historii

Swoją przygodę ze skaningiem (tak mówi się na skanowanie laserowe i podczerwienią) zaczęliśmy w 2018 roku z myślą o pokazaniu w sposób wcześniej niepokazany miejsc i budynków. Bo czy nie jest super obejrzeć daną rzecz w 3D? Móc ją "obrócić", zobaczyć co jest za ścianą? Zobaczyć gdzie zmierza dany korytarz i z czym może się łączy? Albo zarchiwizować, zachować coś co może już przestać istnieć za kilka miesięcy?

Zaczęliśmy zwracać się do różnych instytucji czy nawet właścicieli danych opuszczonych obiektów. Niestety 90% z nich nie była zainteresowana "posiadaniem" takiego skanu 3D obiektu, który np był już w zaawansowanym stanie rozpadu (co nas po części nie dziwi).

Nie czekając więc na mannę z nieba, zaczęliśmy działać na własną rękę. Udało nam się zeskanować kilka ciekawych obiektów, które już dziś możecie zwiedzać z nami. Jednakże do szerszego działania potrzebne są fundusze (pozwolenia, wyjazdy etc), dlatego postanowiliśmy założyć ten profil by zrealizować nasze marzenia.

Oczywiście na wszystkie obiekty dostajemy się drogą oficjalną (za zgodą właściciela), szanując przy tym czyjąś własność, oraz zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa.
Nasz zespół

Krótko o nas

Rafał Gieroń

Rafał Gieroń

Pomysłodawca projektu, Filmowiec

Jeszcze moment – coś napiszę napewno

Tomasz Orzechowski

Tomasz Orzechowski

Eksplorator, Niskie prądy

Czekamy aż coś Tomek napisze o sobie 😉

Maciej Chyra

Maciej Chyra

Fotograf, Modelowanie 3D

Czekamy aż coś Maciek napisze o sobie 😉

Robert Czepielewski

Robert Czepielewski

Fotograf, Dziennikarz

Czekamy aż coś Robert napisze o sobie 😉

Jarosław Brzeziński

Jarosław Brzeziński

3D, CAD, Architektura

Czekamy:)